Rock Solid Results
CREEKSIDE KICKOFF 2023 - TEAM RESULTS
--------------------------------------------------------------------------------
Boy's 7th Grade 3,000 Meter Race
--------------------------------------------------------------------------------
1. CLAY
3 4 5 6 15 (17) (29) = 33
Carter Robinson, Caleb Corwin, James Wanko, Asher Vogt, Henry Lewis,
Hudson Wenrick, Noah Lange
2. RIVERSIDE
1 8 9 33 35 (43) (49) = 86
Carter Anderson, Quintin Faya, Gabe Kozloski, Jack Lindenschmidt,
Cameron Karlander, Silas Evans, Conor Gall
3. CREEKSIDE
2 7 24 26 36 (41) (45) = 95
Carter Kellett, Fletcher Jay, Gavin Shapiro, Nolan Whetstone, Daniel
Ding, Davis Bray, Ivan Bruszewski
4. CARMEL
12 23 25 27 28 (31) (34) = 115
Brandt Bunnell, Aiden Gourgue, Jesse Ward, Ben Griffith, Levi Casimiro,
Zane Huerkamp, Andrew Saffen
5. FALL CREEK
10 13 20 21 52 (55) = 116
Ryder Lambertus, Harrison Hamm, Liam Sayers, Noah Haviza, Brennan
Nelson, Hudson Wright
6. ZIONSVILLE WEST
11 16 18 37 38 (39) (48) = 120
Isaac Lindsay, Nick Strawmyer, Sam Pleus, Shyaam Sakthivel, Liam Ray,
Ryan DeMattos, Rowan Fairbrother
7. NOBLESVILLE EAST
14 19 32 40 42 (44) (53) = 147
Harrison Boe, Parker Applegate, Jacob Birkla, Phoenix Voukidis,
Benjamin Peck, Campbell Miller, Ryan Crouch
8. WESTFIELD
22 30 46 47 50 (51) (54) = 195
Lynaugh Max, Zamora Burgos Elan, Sawa Evan, Niccum Noah, Panarra Liam,
Pirics Henry, Marti Andrew
CREEKSIDE KICKOFF 2023
Boys's 7th Grade 3,000 Meter Race
Place TmPl Bib Name Team S Yea Time Pace
===== ==== ===== ====================== ============================ = === ======== =====
1 1 1352 Carter Anderson RIVERSIDE M 7 10:45.48 5:47
2 2 926 Carter Kellett CREEKSIDE M 7 10:55.04 5:52
3 3 857 Carter Robinson CLAY M 7 10:59.84 5:54
4 4 810 Caleb Corwin CLAY M 7 11:08.20 5:59
5 5 882 James Wanko CLAY M 7 11:09.09 5:59
6 6 880 Asher Vogt CLAY M 7 11:11.87 6:01
7 7 922 Fletcher Jay CREEKSIDE M 7 11:12.42 6:01
8 8 1468 Quintin Faya RIVERSIDE M 7 11:29.45 6:10
9 9 1474 Gabe Kozloski RIVERSIDE M 7 11:31.96 6:12
10 10 1281 Ryder Lambertus FALL CREEK M 7 11:32.42 6:12
11 11 1985 Isaac Lindsay ZIONSVILLE WEST M 7 11:36.96 6:14
12 1305 John Frank FISHERS M 7 11:40.36 6:16
13 12 753 Brandt Bunnell CARMEL M 7 11:42.90 6:18
14 13 996 Harrison Hamm FALL CREEK M 7 11:43.41 6:18
15 14 1320 Harrison Boe NOBLESVILLE EAST M 7 11:45.09 6:19
16 15 843 Henry Lewis CLAY M 7 11:50.37 6:22
17 16 1998 Nick Strawmyer ZIONSVILLE WEST M 7 11:58.06 6:26
18 17 885 Hudson Wenrick CLAY M 7 11:59.38 6:26
19 18 1991 Sam Pleus ZIONSVILLE WEST M 7 12:03.40 6:29
20 19 1318 Parker Applegate NOBLESVILLE EAST M 7 12:06.00 6:30
21 20 1290 Liam Sayers FALL CREEK M 7 12:09.05 6:32
22 21 998 Noah Haviza FALL CREEK M 7 12:10.52 6:32
23 22 1970 Lynaugh Max WESTFIELD M 7 12:10.57 6:32
24 23 760 Aiden Gourgue CARMEL M 7 12:19.82 6:37
25 24 2000 Gavin Shapiro CREEKSIDE M 7 12:20.09 6:38
26 25 798 Jesse Ward CARMEL M 7 12:20.33 6:38
27 26 974 Nolan Whetstone CREEKSIDE M 7 12:23.71 6:39
28 27 764 Ben Griffith CARMEL M 7 12:24.32 6:40
29 28 755 Levi Casimiro CARMEL M 7 12:25.16 6:40
30 29 840 Noah Lange CLAY M 7 12:32.24 6:44
31 30 1497 Zamora Burgos Elan WESTFIELD M 7 12:32.30 6:44
32 886 Klayton Wensel CLAY M 7 12:33.63 6:45
33 31 769 Zane Huerkamp CARMEL M 7 12:36.70 6:46
34 32 1319 Jacob Birkla NOBLESVILLE EAST M 7 12:39.10 6:48
35 33 1477 Jack Lindenschmidt RIVERSIDE M 7 12:42.47 6:50
36 34 788 Andrew Saffen CARMEL M 7 12:44.82 6:51
37 35 1472 Cameron Karlander RIVERSIDE M 7 12:47.68 6:52
38 1315 Beckett Snider FISHERS M 7 12:50.06 6:54
39 36 908 Daniel Ding CREEKSIDE M 7 12:55.00 6:56
40 809 Evan Chen CLAY M 7 12:57.35 6:57
41 37 1995 Shyaam Sakthivel ZIONSVILLE WEST M 7 12:57.78 6:58
42 38 1993 Liam Ray ZIONSVILLE WEST M 7 12:58.34 6:58
43 832 Henry Kaul CLAY M 7 12:59.93 6:59
44 39 1981 Ryan DeMattos ZIONSVILLE WEST M 7 13:00.35 6:59
45 40 1346 Phoenix Voukidis NOBLESVILLE EAST M 7 13:01.64 7:00
46 41 897 Davis Bray CREEKSIDE M 7 13:04.21 7:01
47 42 1340 Benjamin Peck NOBLESVILLE EAST M 7 13:05.07 7:02
48 43 1357 Silas Evans RIVERSIDE M 7 13:11.71 7:05
49 44 1338 Campbell Miller NOBLESVILLE EAST M 7 13:12.36 7:06
50 45 899 Ivan Bruszewski CREEKSIDE M 7 13:15.75 7:07
51 812 Charlie Crispin CLAY M 7 13:17.17 7:08
52 800 Henry Williams CARMEL M 7 13:19.16 7:09
53 978 Jason Xu CREEKSIDE M 7 13:19.57 7:09
54 46 1498 Sawa Evan WESTFIELD M 7 13:22.95 7:11
55 47 1971 Niccum Noah WESTFIELD M 7 13:23.63 7:12
56 48 1982 Rowan Fairbrother ZIONSVILLE WEST M 7 13:35.06 7:18
57 905 Mason Davis CREEKSIDE M 7 13:35.55 7:18
58 891 Jonathan Bae CREEKSIDE M 7 13:40.39 7:21
59 49 1470 Conor Gall RIVERSIDE M 7 13:41.62 7:21
60 50 1967 Panarra Liam WESTFIELD M 7 13:43.00 7:22
61 820 Matthew Finkbeiner CLAY M 7 13:45.83 7:24
62 829 Theo Hoji CLAY M 7 13:51.22 7:26
63 805 Parker Bevilaqua CLAY M 7 13:52.02 7:27
64 1994 Henry Roberts ZIONSVILLE WEST M 7 13:56.51 7:29
65 1473 Peter Katzfey RIVERSIDE M 7 14:00.84 7:32
66 796 Carson Testa CARMEL M 7 14:02.14 7:32
67 888 Graem Wiegand CLAY M 7 14:02.59 7:32
68 775 Sam Marciao CARMEL M 7 14:02.81 7:33
69 945 Malik Nazzal CREEKSIDE M 7 14:04.48 7:34
70 912 Charlie Finney CREEKSIDE M 7 14:10.87 7:37
71 1983 Sarthak Gupta ZIONSVILLE WEST M 7 14:11.03 7:37
72 942 Henry Murray CREEKSIDE M 7 14:14.26 7:39
73 1466 Mikhail Farafonov RIVERSIDE M 7 14:18.71 7:41
74 817 Blake Echols CLAY M 7 14:23.99 7:44
75 801 Zain Abbood CLAY M 7 14:24.06 7:44
76 953 Camden Reed CREEKSIDE M 7 14:33.07 7:49
77 51 1805 Pirics Henry WESTFIELD M 7 14:35.61 7:50
78 52 1286 Brennan Nelson FALL CREEK M 7 14:46.03 7:56
79 53 1326 Ryan Crouch NOBLESVILLE EAST M 7 15:02.37 8:05
80 1316 Connor Teal FISHERS M 7 15:21.84 8:15
81 1990 River Peyton ZIONSVILLE WEST M 7 15:21.91 8:15
82 754 Brennan Call CARMEL M 7 15:23.95 8:16
83 957 Sehej Savanur CREEKSIDE M 7 15:32.63 8:21
84 54 1485 Marti Andrew WESTFIELD M 7 15:35.26 8:22
85 55 1301 Hudson Wright FALL CREEK M 7 15:38.02 8:24
86 1992 Charlie Powell ZIONSVILLE WEST M 7 15:42.73 8:26
87 804 Drake Bauer CLAY M 7 15:45.85 8:28
88 928 Vedanth Krishna CREEKSIDE M 7 16:00.40 8:36
89 1471 Robert Guo RIVERSIDE M 7 16:07.27 8:39
90 845 James Mayer CLAY M 7 16:20.26 8:46
91 837 Owen Kob CLAY M 7 16:44.49 8:59
92 827 Sawyer Hargrove CLAY M 7 16:55.69 9:05
93 768 Will Howard CARMEL M 7 17:10.76 9:13
94 773 Trey Lemberg CARMEL M 7 17:13.26 9:15
95 793 Ethan Smith CARMEL M 7 17:16.62 9:17
96 794 Ethan Spaeth CARMEL M 7 17:38.49 9:28
97 906 River Day CREEKSIDE M 7 17:50.49 9:35
98 887 Nathan Whitten CLAY M 7 18:23.60 9:53
99 954 Christian Rivas Lua CREEKSIDE M 7 18:27.35 9:55
100 1314 Supakorn Phariss FISHERS M 7 19:46.92 10:37
101 791 John Schiltz CARMEL M 7 22:51.79 12:16
102 763 Levi Gray CARMEL M 7 22:51.87 12:16